kumelendik telefon

Sosyal Medya

Kümelendik Gözüyle

Dijital Pazarlama ve Seo (Search Engıne Optimization)

 İnternet pazarlaması Geleneksek Pazarlamaya güçlü bir alternatif olarak ortaya çıktı. Kısa bir sürede geniş kitlelere ulaşma imkanı sağlayan dijital pazarlama ; şirketlerin hem diğer işletmelere hem de nihai tüketiciye ulaşma imkanı sundu. Piyasalarda geniş ürün kalemleri ve hizmet tanımları olması nedeniyle internette nasıl aranacağınız ve nasıl bulunacağınız, hangi sırada bulunacağınız büyük önem kazandı. Bu sorulara başarıyla cevap verebilmek için konusuna hakim bir Web Yazlım Uzmanı ile çalışmak ve Başarılı bir Arama Motoru Optimizasyonu (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION ) yapmak kaçınılmaz oldu.

Farklı piyasalarda farklı ürün arayan tüketiciler ile üreticilerin bir araya gelebilmeleri ve saydam bir piyasa oluşturulabilmesinde SEO ve SEO ÇALIŞMASI büyük katkılar sağladı.

Bugün Arama Motoru Optimizasyonunu başarılı bir şekilde hayata geçiren CEO lar SEO ÇALIŞMASI sayesinde şirketlerini internet sayesinde çok ileriye taşımaktadırlar. Google reklamları ile desteklenen çalışmalar neticesinde Google’da üst sıralarda yer almak işletmelerin saygınlıkları ve tanınmışlıkları açısından büyük yararlar sağlamaktadır.